Megane

Renault Mégane to wzbudzający emocje i przyciągający spojrzenia design, stanowiący zapowiedź wyjątkowej przyjemności jazdy i komfortu. Renault Megane uplasowało się w najwyższej kategorii niezawodności w ostatnim Raporcie ADAC 2009. Renault Mégane uzyskało 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Poznaj jego mocne strony

Odkryj świat Nowego Renault MÉGANE

 

 

System MULTI-SENSE

Neutralny, Komfort, Eco, Sport czy Spersonalizowany? Pięć trybów pracy i pięć niepowtarzalnych stylów jazdy. Niespotykana w tej kasie, innowacyjna technologia MULTI-SENSE, pozwoli spersonalizować Twoje doznania z jazdy, w zależności od tego, na co masz w danej chwili ochotę lub preferowanego stylu jazdy. Potrzebujesz nieco adrenaliny? Masz ochotę na chillout? Możesz zmieniać swoje wrażenia z jazdy w każdej chwili. Wraz z systemem MULTI-SENSE, to tak jakbyś miał kilka Mégane w jednym!

Kokpit zaawansowanych technologii

W Nowym Renault MÉGANE poczujesz się jak w kokpicie samolotu. Do Twojej dyspozycji jest wachlarz zaawansowanych technologii zapewniających komfort i wyjątkową przyjemność z jazdy. Umieszczony przed Tobą kolorowy, 7-calowy ekran TFT z cyfrowym prędkościomierzem, dostosowuje się do wybranego przez Ciebie stylu jazdy. Na wprost Twoich oczu pojawia się wysuwany, kolorowy wyświetlacz przezierny Head-Up. Królujący na konsoli centralnej, system multimedialny R-LINK 2, z ekranem dotykowym o przekątnej 7 lub 8,7 cali, jest gotowy do roli pilota. A system MULTI-SENSE zadba o nowe wrażenia z jazdy. 

 
 

Przezierny wyświetlacz Head-Up

Teraz możesz w pełni bezpiecznie, bez odrywania wzroku od drogi, odczytać użyteczne informacje: aktualną prędkość, informacje z systemu nawigacji i systemów wspomagających prowadzenie... dzięki kolorowemu wyświetlaczowi Head-up, podstawowe informacje pojawiają się bezpośrednio w polu widzenia. Technologia ta przejęta z lotnictwa zapewnia duży komfort – nie ma już męczącej akomodacji oka przy zmianie perspektywy

Kolorowy, 7-calowy ekran TFT z cyfrowym prędkościomierzem

Zespół zegarów i wskaźników z kolorowym, 7-calowym ekranem TFT, z możliwością personalizacji, poda Ci we właściwym momencie wszystkie potrzebne informacje, z zapewnieniem komfortu dla wzroku. Obraz na ekranie jest stabilny i ma doskonały kontrast – zarówno w dzień, jak i w nocy

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry