Captur

Łagodne, płynne, wyważone kształty i atrakcyjny design Renault Captur zostały zainspirowane samochodem koncepcyjnym Captur, po którym nowy crossover odziedziczył styl i nazwę. Kształt nowego crossovera Renault zyskuje na dynamice dzięki wysuniętej do przodu i pochylonej przedniej szybie.

Komfort i modularność

Renault CAPTUR, z myślą o Tobie

Ten model ucieleśnia nowe podejście do designu, komfortu, wyposażenia... i przyjemności!

 

Korzystaj ze sprytnych rozwiązań zastosowanych w bagażniku

Potrzebujesz przewieźć duże przedmioty? Pojemny bagażnik posiada wielopołożeniową, wyjmowaną i dwustronną podłogę*. Powierzchnia pokryta gumą jest łatwozmywalna. Podłoga podniesiona do poziomu progu bagażnika pozwala ukryć  przed spojrzeniami z zewnątrz przedmioty, których nie chciałbyś eksponować. W położeniu dolnym zapewnia ona dodatkową, bardzo praktyczną przestrzeń ładunkową!

*W zależności od wersji.

Wybierz zdejmowaną tapicerkę, przystosowaną do prania w pralkach automatycznych

Utrzymywanie siedzeń w czystości jest proste jak nigdy dotąd dzięki zdejmowanym tapicerkom! Dzięki systemowi Velcro®, możesz z łatwością zdjąć tapicerkę z siedzeń przednich i tylnych. Gwarantujemy, że nie zmieni się ich kolor nawet do 5 prań. Tapicerki są dostępne w różnych kolorach. Możesz spersonalizować wnętrze Renault CAPTUR, aby nadać mu indywidualny charakter,tak jak lubisz. Nie zwlekaj i zamów swoje Renault CAPTUR.

 
 

Kierunkowskazy z trybem autostradowym

W prosty sposób możesz teraz sygnalizować zmianę kierunku jazdy z zachowaniem bezpieczeństwa. Przy zmianie pasa ruchu wystarczy jedno naciśnięcie dźwigni, by włączyć trzy kolejne mignięcia świateł kierunkowskazów. Renault CAPTUR dba o Twoją wygodę!

5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP

Nasz priorytet: bezpieczeństwo dla wszystkich! Renault CAPTUR otrzymało najwyższą notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa biernego niezależnej organizacji Euro NCAP. Ocena przyznana w ramach rygorystycznych testów potwierdza, że Renault jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa biernego. 

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry