Nowe Clio Grandtour

Nowe Clio Grandtour przyciąga silną osobowością, zainspirowana sportowymi kombi. Zmysłowa linia nadwozia, wyrazisty przód i silnie zarysowane tylne nadkola doskonale odzwierciedlają dynamikę i zwinność tego auta.

Przestronne wnętrze

Renault CLIO GRANDTOUR - pomyślane dla Ciebie

Niesamowite doznania z jazdy! Renault CLIO GRANDTOUR zostało wyposażone w szereg technologii zarezerwowanych do tej pory wyłącznie dla samochodów klasy wyższej.

 

Nawigacja systemu R-Link Evolution

Nawigacja TomTom oraz usługi LIVE. Dzięki usłudze TomTom HD Traffic zyskasz dostęp do najdokładniejszych informacji o natężeniu ruchu na drodze w czasie rzeczywistym. Możesz dokładnie oszacować czas podróży i dotrzeć do celu na czas. Dzięki TomTom Places odnajdziesz użyteczne miejsca (POI) w pobliżu.

System multimedialny R-Link Evolution

Musisz go mieć! Multimedialny system R-Link Evolution z pojemnościowym 7-calowym ekranem dotykowym z funkcjami powiększania i przesuwania treści, nowoczesnym interfejsem, Bluetooth, gniazdami USB i jack...
Dzięki R-Link Store możesz pobierać liczne aplikacje samochodowe ułatwiające podróż.

 

 

 

Duży bagażnik

Potrzebujesz dużego bagażnika? Renault CLIO GRANDTOUR ma bagażnik, którego szukałeś! Pojemność bagażowa od 443 l do 1380 l robi wrażenie.

 

 

Składana tylna kanapa

Możesz w pełni bezpiecznie przewozić nawet długie i duże przedmioty! Tylna kanapa i przedni fotel łatwo się składają, aby zmieściły się nawet najdłuższe bagaże.

 

Pobierz katalog

 

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry