Nowe Twingo

Twingo to energiczny, uniwersalny samochód, zaprojektowany z myślą o poruszaniu się po mieście, charakteryzujący się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi. Nowe Twingo zwraca uwagę sympatycznym i pełnym ekspresji przodem.

 

Żyj innowacjami

Technologie

 

Chcesz ich więcej? Renault TWINGO oferuje całą gamę innowacyjnych rozwiązań dostępnych w wyposażeniu seryjnym bądź w opcji.

 
 

Stop & Start: mniejsze zużycie paliwa

Dzięki systemowi Stop & Start zyskujesz niższe zużycie paliwa, mniej emisji zanieczyszczeń i hałasu - to proste! Silnik wyłącza się z chwilą wrzucenia luzu i automatycznie uruchamia po wciśnięciu sprzęgła. Ruszasz, zatrzymujesz się, ponownie ruszasz... Dla Twojej wygody w mieście, rozrusznik oraz system wtrysku zostały wzmocnione.

Podróżuj odpowiedzialnie z systemem ESM

Zamień siłę hamowania i zwalniania na energię. Nasi inżynierowie wyposażyli silnik Energy TCe 90 w Twoim Renault TWINGO w układ inteligentnego zarządzania energią (ESM). Technologia ta pozwala odzyskać energię kinetyczną podczas hamowania czy zwalniania do ładowania akumulatora i optymalizacji zużycia energii elektrycznej. Sprytne!

 
 

Klimatyzacja regulowana automatycznie z dokładnością do jednego stopnia

Za ciepło? Za zimno? Klimatyzacja regulowana automatycznie umożliwia wybór komfortowej dla Ciebie temperatury z bardzo dużą dokładnością! Zintegrowany filtr klimatyzacji odfiltrowuje większość zanieczyszczeń emitowanych przez inne samochody.

Czujnik światła i deszczu

Aby Twoja podróż była przyjemna, nasi inżynierowie pomyśleli o wszystkim. Światła zapalają się automatycznie, gdy zapada zmierzch lub gdy wjeżdżasz do tunelu. Podobnie wycieraczki włączają się automatycznie i dostosowują swoją szybkość pracy do intensywności opadów.

 

Pobierz katalog

 

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry