Master

Nowy Renault Master solidny i dynamiczny. Charakter modelu podkreślają wyraziste reflektory, nowa osłona chłodnicy oraz masywny zderzak, który skutecznie chroni nadwozie nadając mu jednocześnie nowoczesny wygląd.

 

Zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa

 

Uchwyty do mocowania ładunku, drewniana podłoga, stalowa galeryjka dachowa... 

Nasza oferta obejmuje szereg udogodnień, które mają ułatwić i zoptymalizować transport ładunków.

 

 

Lusterko "Wide View"

Podróżuj spokojnie z lusterkiem "Wide View".To lusterko wsteczne udowadnia swoją użyteczność zwłaszcza na skrzyżowaniach. Lusterko umieszczone jest w tzw. martwym punkcie w osłonie przeciwsłonecznej pasażera i jest prawdziwym atutem w bezpiecznej jeździe. Lusterko zwiększa pole widzenia z boku na prawą stronę.

System ESC nowej generacji

Dla Twojego bezpieczeństwa w każdym Renault MASTER montujemy seryjnie system ESC najnowszej generacji. System ten wzbogacony jest o 3 dodatkowe funkcje niezbędne w codziennym życiu zawodowym. Funkcja Extended Grip optymalizuje przyczepność samochodu na miękkim gruncie takim jak luźny piach, błoto lub śnieg. Funkcja wspomagania ruszania pod górę pozwala Ci spokojnie ruszyć na nierównym podłożu nawet z pełnym obciążeniem. System stabilizacji toru jazdy przyczepy wykrywa wychylenia przyczepy i dokonuje korekty.

 
 

Blokada mechanizmu różnicowego

Unikaj niebezpieczeństw związanych z jazdą na śliskiej nawierzchni. Funkcja blokady mechanizmu różnicowego dostępna w wersji Renault MASTER poprawia przyczepność twojego samochodu. Przy prędkości poniżej 30km/h funkcja uruchamia się automatycznie, gdy jedno z kół pędnych zaczyna się ślizgać. Jest to wyjątkowo użyteczna funkcja podczas wychodzenia z trudnych sytuacji przy niskich prędkościach, na przykład na błotnistym placu budowy!

Poduszki powietrzne i pasy bezpieczeństwa

Renault MASTER został wyposażony w urządzenia bezpieczeństwa pasywnego na najwyższym poziomie: seryjna poduszka powietrzna kierowcy, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z regulowaną wysokością i ogranicznikiem... Jako wyposażenie dodatkowe można dodać poduszkę powietrzną dla pasażera oraz poduszki boczne.

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry