Trafic

Trafic Passenger Pack Clim i Lux może pomieścić nawet 9 sportowców, muzyków czy studentów jadących na wakacje... teraz możesz zrealizować swoją pasję. Wyposażenie i wystrój wnętrza jest godny vana : eleganckie wykończenie, automatyczna klimatyzacja, komfortowe siedzenia, liczne schowki, wyposażenie multimedialne i nawigacja nowej generacji…

 

Konfiguracja dostosowana do Twoich potrzeb

 

Zaprojektuj swój samochód dostawczy, tak aby spełniał twoje potrzeby!

Oferujemy ponad 40 wersji fabrycznych oraz liczne zabudowy, aby stawić czoła każdemu twojemu wyzwaniu

 

 

 

Miejsce na komputer przenośny

Musisz zająć się firmą? W razie potrzeby możesz się zatrzymać i skorzystać ze swojego laptopa. Schowek w oparciu fotela środkowego Ci to ułatwi

Do 90 litrów pojemności schowków w kabinie!

Musisz coś schować? Renault TRAFIC oferuje Ci jeszcze więcej pożytecznych rozwiązań – do dyspozycji masz 14 schowków rozmieszczonych w różnych miejscach, w tym jeden o pojemności 54 l na większe przedmioty.

 
 

Media Nav Evolution: prosty dostęp do multimediów

Media Nav Evolution - Połącz przyjemne z pożytecznym! 7" ekran dotykowy, technologia Bluetooth, radio, złącza USB i jack: jednym ruchem lub głosem możesz wybrać swoją muzykę na urządzeniu przenośnym lub wybrać osobę z książki telefonicznej. Poznaj nawigację Nav & GO 2D lub 2,5 D i kilkoma kliknięciami aktualizuj swoje mapy NAVTEQ za pomocą swojego komputera.

Radar i kamera cofania

Twoje manewry będą łatwiejsze. Dzięki kamerze cofania widzisz, co dzieje się z tyłu w wewnętrznym lusterku cofania albo na ekranie nawigacji.

 

 
 

Pobierz katalog

 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry