Renault Kangoo *Z.E*elektryczny*5*zł*100km*

Renault Kangoo *Z.E*elektryczny*5*zł*100km*

Używany
24 300 PLN netto faktura VAT
kupiony w Polsce właściciel niepalący
 • Nadwozie
  furgon
 • Rok produkcji
  2012
 • Przebieg
  80 262 km
 • Silnik
  0.0/60KM/Elektryczny
 • Kolor
  żółty
 • kupiony w Polsce
  tak
 • właściciel niepalący
  tak

TANDEM Sp. z o.o. filia Częstochowa

ul. Krótka 16
42-200 Częstochowa
Godziny otwarcia

Dlaczego warto nas wybrać

/dokumenty/tmp/8b6abc8ed5b0262.png Zeskanuj kod, aby zobaczyć ofertę online

Wyposażenie

 • Skrzynia biegów automatyczna
 • wspomaganie kierownicy
 • elektryczne szyby
 • skrzynia automatyczna
 • radioodtwarzacz
 • immobilizer
 • centralny zamek

Opis samochodu

Dealer Renault TANDEM sp. z o.o. oferuje do sprzedaży samochód używany Kangoo VAN Z.E !
Wersja elektryczna, baterie na własność tak jak i przewód ładujący !

Osoba do kontaktu: Janusz Szerszeń 882486913

FINANSOWANIE:
Leasing.
Preferencyjny kredyt 50/50 - połowa płatna przy zakupie ,połowa płatna po roku.
Kredyt nawet bez wpłaty aż do 120 miesięcy.

Kupujący jest zwolniony z 2% opłaty skarbowej. Wystawiamy pełną fakturę VAT23%

Istnieje możliwość zostawienia starego samochodu w rozliczeniu na korzystnych warunkach – bez względu na markę oraz rocznik.

W ofercie posiadamy samochody używane Renault oraz innych marek pochodzące z odkupów od klientów którzy zakupili w naszej firmie nowy samochód, a stary zostawili w rozliczeniu. Nasza oferta obejmuje również samochody pochodzące z odkupów centralnych Renault Polska , są to samochody które posiadają gwarancję fabryczną oraz pełną historię serwisową.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą! Jesteśmy autoryzowanym dealerem Renault Polska oraz dealerem Dacia.
Odkupimy Twój samochód na korzystnych warunkach niezależnie od jego marki! Na miejscu załatwiamy wszystkie formalności związane z finansowaniem samochodu: Kredyt i Leasing - decyzja w 15 minut. Oferujemy Ubezpieczenia Komunikacyjne wiodących firm: PZU i Allianz oraz ubezpieczenia na życie.

Zawartość treści umieszczona na stronie internetowej służy jednie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnieniu w rozumieniu art4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej . Wszelkie uzgodnienia właściwości i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży. Dealer Renault TANDEM sp. z o.o. oferuje do sprzedaży samochód używany Kangoo VAN Z.E ! Wersja elektryczna, baterie na własność tak jak i przewód ładujący ! Osoba do kontaktu: Janusz Szerszeń 882486913 FINANSOWANIE: Leasing. Preferencyjny kredyt 50/50 - połowa płatna przy zakupie ,połowa płatna po roku. Kredyt nawet bez wpłaty aż do 120 miesięcy. Kupujący jest zwolniony z 2% opłaty skarbowej. Wystawiamy pełną fakturę VAT23% Istnieje możliwość zostawienia starego samochodu w rozliczeniu na korzystnych warunkach – bez względu na markę oraz rocznik. W ofercie posiadamy samochody używane Renault oraz innych marek pochodzące z odkupów od klientów którzy zakupili w naszej firmie nowy samochód, a stary zostawili w rozliczeniu. Nasza oferta obejmuje również samochody pochodzące z odkupów centralnych Renault Polska , są to samochody które posiadają gwarancję fabryczną oraz pełną historię serwisową. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą! Jesteśmy autoryzowanym dealerem Renault Polska oraz dealerem Dacia. Odkupimy Twój samochód na korzystnych warunkach niezależnie od jego marki! Na miejscu załatwiamy wszystkie formalności związane z finansowaniem samochodu: Kredyt i Leasing - decyzja w 15 minut. Oferujemy Ubezpieczenia Komunikacyjne wiodących firm: PZU i Allianz oraz ubezpieczenia na życie. Zawartość treści umieszczona na stronie internetowej służy jednie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnieniu w rozumieniu art4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej . Wszelkie uzgodnienia właściwości i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży.
Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Pełna informacja dostępna jest u handlowca. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
do góry