Renault TRAFIC

Samochód Dostawczy Roku 2016

Renault TRAFIC zwyciężyło w konkursie na najlepszy samochód dostawczy 2016 roku na polskim rynku*.

 

 

Renault TRAFIC pokonało swoich konkurentów, rywalizując w pięciu kategoriach, w których oceniano m.in.: wygodę kabiny, ładowność, układ napędowy, właściwości jezdne auta, codzienną funkcjonalność i bezpieczeństwo oraz średnie zużycie paliwa w trasie. Renault TRAFIC zwyciężyło (w kategorii aut o ładowności do 1 tony) z wynikiem 41 punktów.

Konkurs przeprowadzili dziennikarze z czasopism branżowych i portali transportowych – VANekstra.pl, Ciężarówki, Polski Traker i Samochody Specjalne oraz 4Trucks.pl. Zespół jurorów na podstawie jazd próbnych i pomiarów wybrał zdobywcę tytułu za 2016 rok. Wybór Samochodu Roku jest dokonywany w ramach jednej klasy, podczas dwudniowych jazd próbnych obciążonymi samochodami.

Renault TRAFIC

Renault TRAFIC charakteryzuje się solidną i dynamiczną stylistyką nadwozia, które zapewnia komfort kierowcy i funkcjonalność wnętrza. Kabina TRAFICA, stanowiąca prawdziwe „ruchome biuro”, jest wyposażona w liczne elementy ułatwiające pracę w samochodzie, takie jak uchwyty na telefon i tablet, miejsce na laptop czy rozkładany stolik do pisania. Kabina może być wyposażona w 14 schowków o łącznej pojemności użytecznej ponad 90 litrów. Samochód jest wyposażony w multimedialny system R-Link. TRAFIC może poszczycić się największą na rynku długością załadunku, wynoszącą 3,75 m w wersji L1 i 4,15 m w wersji L2. Samochód może zostać wyposażony w systemy wspomagające bezpieczeństwo, m.in: Extended Grip, system wspomagania ruszania pod górę, kamerę cofania, lusterko szerokokątne itp.

Renault Pro+

Pod koniec 2015 roku Renault stworzyło markę ekspercką Renault Pro+ adresowaną do obsługi klientów biznesowych na całym świecie oraz przygotowało ofertę dedykowanych produktów i usług. Wyspecjalizowana sieć (sprzedaży i obsługi posprzedażnej) dedykowana do obsługi klientów biznesowych, spełniająca bardzo wysokie standardy obejmowała na koniec 2016 roku 650 centrów Renault Pro+ w 41 krajach. Celem Renault Pro+ jest ułatwienie działalności klientom biznesowym poprzez proponowanie rozwiązań pozwalających im zwiększyć efektywność. Sieć Pro+ oferuje rozbudowaną gamę pojazdów dostawczych, od furgonetki po duży furgon. Sieć oferuje produkty i usługi „szyte na miarę” w oparciu o modele KANGOO Express i Z.E, TRAFICA i MASTERA. Oferta obejmuje również gamę elektrycznych samochodów dostawczych – jedyna tego rodzaju na świecie – obejmująca modele TWIZY Cargo, Nowe KANGOO Z.E. i MASTER Z.E.
 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry