Nowy MEGANE Grandtour

Premiera

Nowy MEGANE Grandtour

Sukces dzięki technologii

 

 
 

 

Postaw na oryginalność

Dynamiczne i eleganckie Nowe Renault MEGANE Grandtour ma swój styl! Jego niskie nadwozie, w połączeniu z szerokim rozstawem kół, gwarantuje stabilność i doskonałe trzymanie się drogi. Wyważone proporcje, zmysłowe kształty i precyzyjne linie nadwozia, relingi dachowe z anodowanego aluminium, charakterystyczny układ przednich i tylnych świateł z efektem 3D... To auto ma czym wyrażać swoją osobowość i przyciągać spojrzenia!

 

Korzystaj z zaawansowanych technologii pokładowych

Zajmij miejsce za kierownicą. Kokpit w stylu high-tech pozwoli Ci zanurzyć się w świecie zaawansowanych technologii służących zapewnieniu maksymalnej przyjemności prowadzenia. Przezierny wyświetlacz Head-Up, 7-calowy personalizowalny wyświetlacz TFT na desce rozdzielczej, system multimedialny R-LINK 2 z ekranem dotykowym o przekątnej do 8,7''... Nowe Renault MEGANE Grandtour oferuje nowy rodzaj doznań z jazdy, w otoczeniu ultranowoczesnych i intuicyjnych technologii.

 

 

 

 

 

Nowe Renault MEGANE Grandtour GT

Wejdź do świata Renault Sport i poczuj nieporównywalną przyjemność z jazdy dzięki technologii 4CONTROL.

Unikalny w tej klasie system 4 kół skrętnych, dostępny w Nowym MEGANE Grandtour GT, zapewnia optymalne trzymanie się drogi i niewiarygodną przyczepność.

Kierowanie autem staje się bardziej precyzyjne i bezpieczne, dostarczając prawdziwej przyjemności prowadzenia, niezależnie od stylu jazdy.

Nowe Renault MEGANE Grandtour GT z systemem 4CONTROL doskonale trzyma się drogi, a kierowca ma poczucie, że tworzy jedność z autem.

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry