Elektromobilność dla Ciebie

Specjalne dni jazd testowych od 14 listopada

 

Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!

Przekonaj się sam jak łatwo i przyjemnie prowadzi się nowe hybrydy Renault. Możesz również sprawdzić ile zaoszczędziłeś na wyznaczonej trasie oraz porównać swój wynik z innymi!

Wskocz do naszych hybryd i poczuj moc ekologii. Wybij się w nowy wymiar jazdy, a potem porównaj swoje wyniki. Skorzystaj z jazd testowych i przekonaj się czemu skoczkowie po odpięciu nart wsiadają prosto do naszych Renault.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego sezonu. Skocz po hybrydę w ofercie specjalnej! 

 

 

Z.E. - jazda w 100% elektryczna!

Piotr wybrał jazdę w 100% elektrycznym Renault ZOE. Sprawdzał jak nasza wiedza i doświadczenie prosto z toru F1  łączą się z komfortem i uzyskiwaniem maksymalnych zasięgów. 
Nie zawiedliśmy go. ZOE jest tak ciche jak szus po stromym zboczu gór i ekologiczne jak czyste powietrze na szczycie, a przy tym w 100% elektryczne.

A Ty jechałeś już elektrycznym ZOE? 

 

 

Hybryda plug-in - elektryczny na żądanie

Dawid to król skoczni, ale doskonale radzi sobie również w Renault. Na trasie sprytnie wybierał tryb w 100% elektryczny, a podczas dłuższych przejazdów bez problemu przełączał się na napęd spalinowy.
Testując Captura Hybrydę Plug-In osiągnął spalanie na poziomie 1,4l/100 km. 

Potrafisz lepiej? 

 

Napęd hybrydowy - ładuje się sam!

Kamil mistrzowsko poprowadził hybrydowe Clio. Dzięki błyskawicznemu przyspieszeniu pomknął w dal na nowo odkrywając przyjemność z jazdy.
Nie musiał martwić się o oszczędność paliwa, emisję CO2 czy reaktywność. Przejechał 80% trasy w trybie elektrycznym. Ty też poczuj energię hybrydy!

Zapisz się na jazdę testową. 

 

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry