Wirtualny salon Renault

Wirtualny salon to miejsce, które powinieneś odwiedzić, jeśli szukasz nowego samochodu szybko, wygodnie, w atrakcyjnej ofercie oraz w dobrze dopasowanym finansowaniu.

 

 

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Renault do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

 

Wyjedź nowym osobowym Renault zyskując nawet 30 000 zł. Skorzystaj też z pełnego pakietu ubezpieczeń o wartości już od 3,9% ceny samochodu. Zapytaj również o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

 

Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt EASY BOX z atrakcyjną ratą, w którym Renault dopłaci do Twojego wkładu własnego lub kredyt Flexi, w którym dostosujesz wysokość i częstotliwość spłat do swoich możliwości.

Dla firm proponujemy leasing 103% na 3 lata z 3 miesiącami bez rat. Pierwszą ratę zapłacisz dopiero po wakacjach. To idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, jeśli potrzebujesz odroczenia płatności. W leasingu od 101% dostosujesz wysokość spłat do swoich potrzeb.

Zapytaj o samochód

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

 

Będzin

ul. Czeladzka 67 (DK 68 Katowice – Warszawa)

Częstochowa

ul. Krótka 16

Kielce

ul. Transportowców 16
do góry